16 grudnia 2018 - III NIEDZIELA ADWENTU

Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się! Pan jest blisko! Od wieków trzecia niedziela adwentu nazywa się Gaudete. Dzisiaj to wezwanie do radości jest skierowane do każdego człowieka.

1. Od poniedziałku do piątku Roraty o godz. 1700. W sobotę o godz. 730.
  2. W środę od 1400 do 1700 spowiedź w naszej parafii. O godz. 1530 krótka przerwa.
  3. W czwartek dodatkowa Msza z modlitwą uwielbienia o godz. 1900.
  4. W piątek od godz. 900 wyjazd do chorych przed świętami. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii. Podczas Mszy świętej chłopcy z naszej parafii zostaną przyjęci do grona ministrantów a dziewczynki do Dzieci Maryi. Modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca.
  5. Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy od 27 grudnia. Szczegółowy program w gablocie.
  6. Dziękujemy dziś naszej Parafialnej Radzie Duszpasterskiej za trud dostarczenia Wam do domów pobłogosławionych opłatków wigilijnych. Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii. Gdyby do kogoś opłatki nie dotarły, zapraszamy do zakrystii.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje. Bóg zapłać za prace. Sprzątali mieszkańcy ul. Bielskiej cz. II. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Złotej o wysprzątanie świątyni i otoczenia.