17 marca 2024 - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Na drodze wielkopostnej pokuty jesteśmy wezwani, aby doświadczać mocy Bożego przebaczenia i pojednania. To kolejna szansa na dar nowego życia. Pan Jezus przypomina o swoim miłosierdziu wobec grzeszników. W duchu nadziei zawierzmy Bogu, pozwólmy Mu dotknąć nas oczyszczającą mocą miłosierdzia.

1.  O godz. 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie Msza święta.
  2. We wtorek uroczystość świętego Józefa. O godzinie 700 Msza święta za Parafian.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta o godz. 1700.
  4. W piątek o godz. 1700 Droga Krzyżowa i Msza święta. Po Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Drogę Krzyżową, na Mszę świętą a później na spotkanie zapraszamy młodzież przed Bierzmowaniem.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Rozpoczynamy  czas obchodów Wielkiego Tygodnia. Na Gorzkie Żale i Mszę świętą zapraszamy kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami. Składka do puszki na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, za dary i prace.