21 października 2018 - XXIX  NIEDZIELA ZWYKŁA

Jezus daje nam jasny model usługiwania: pierwsze miejsce jest na dole. Uczeń Chrystusa kroczący Jego drogami ma być zawsze gotowy do usługiwania innym.

1. Przedostatnia niedziela października obchodzona jest w Kościele jako Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Módlmy się w intencjach misyjnych Kościoła.
  2. O godz. 1500 Różaniec w intencji misji. Po Różańcu Msza święta i spotkanie przed bierzmowaniem.
  3. Od poniedziałku do piątku Różaniec o godz. 1700 a następnie Msza święta.
  4. W poniedziałek, 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  5. We wtorek, 23 października – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa. Po Mszy zostaną podane do uczczenia relikwie Świętego.
  6. W piątek czuwanie w Hałcnowie.
  7. Można nadal składać na wypominki.
  8. Bóg zapłać za ofiary i prace. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na inwestycje. Sprzątali mieszkańcy ul. Kaperskiej i Admiralskiej. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Spacerowej i Brzeziny.